Eylül 12, 2022

Ankara Zil Sistemi 2023

ankara zil

Modern çağ yüksek teknoloji özellikleri ile güvenlik sistemlerini de kolaylıkla çözebilmenin avantajlarını sunuyor. Sektörde 15 yılı aşkın süredir evlere, işyerlerine ve ofislere Ankara’daki tüm bölgelere yüksek teknoloji güvenlik hizmetleri sağlıyoruz. Ankara zil sistemi kapsamında şirketimizde birçok hizmet alanı bulunmaktadır. Günümüzde çoklu blok ve apartmanlarda, sitelerde ve müstakil evlerde zil sistemleri kullanımı oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Yaşamımıza güvenlik ve kolaylık sağlayan zil sistemleri konusunda oldukça gelişmiş çeşitliliğe sahip olan firmamız montaj aşamasından teknik servis hizmetine kadar aynı kaliteyi müşterilerimiz ile buluşturmayı hedefler. Firma olarak tüm güvenlik alanlarında teknoloji kolaylığı sunarak sağladığımız hizmetler şu şekildedir;

 • Zil Sistemleri – Görüntülü Diafon Sistemleri- IP Görüntü Diafon Sistemleri – Sesli Diafon Sistemleri
 • Güvenlik Kamera Sistemleri
 • Akıllı Elektronik Kilit Sistemleri
 • Alarm Sistemleri
 • Personel Takip Sistemleri
 • Yangın algılama Sistemleri
 • Otomatik Kepenk Sistemleri
 • Otogaz Sistemleri
 • Montaj ve Teknik Servis Hizmetleri

Ankara zil sistemi için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Ankara zil sistemi kapsamında birçok bölgeye hizmet veren firmamız görüntülü diafon, IP görüntülü diafon ve sesli diafon zil sistemleri alanlarında hizmet vermektedir. Diafon zil sistemleri öncelikli olarak çok katlı apartmanlarda ve sitelerde kullanılmaya başlamış olsa da şu anda tüm ev ve iş yerlerinde tüm daire ve apartmanlarda kullanılmaktadır. Güvenlik açısından büyük rahatlama sağlayan diafon sistemleri ile kapıya gelen kişinin kimliğini belirleyerek kilidi açabilmeye imkân sağlar. Gittikçe kalabalıklaşan ve değişen kent kültüründe kapı zili güvenlik önlemleri almak şart hale gelmiştir. Firma olarak her türlü istek karşısında müşterilerimizin içini rahatlatan zil sistemleri montajını sağlamaktayız.

Ankara zil sistemi denilince akla gelen firmamız Ankara bölgesinde bulunan birçok yerleşim yerlerine zil sistemleri montajı hizmeti sağlamıştır. Firma olarak istek ve talepler doğrultusunda farklı zil sitemleri montajı gerçekleştirmekteyiz. Zil sistemleri ve ayrıntılarını sizlerle paylaşarak hangi ürünü seçebileceğinize yardımcı olmak isteriz. Günümüz teknolojisinde zil sistemleri üç farklı çeşitliliğe sahiptir. Zil sistemleriz müşteri talepleri doğrultusunda tüm teknolojik imkânları sağlayabilen özelliklere sahiptir.

 1. Görüntülü Diafon Sistemi: Görüntülü kapı telefonu olarak da tanınan görüntülü diafon sistemleri ev, iş yeri ve apartman daireleri için en sık tercih edilen zil sistemleri arasında yer alır. Özellikle kalabalık apartman dairelerinde ve sitelerde gelen kişinin kim olduğunu anlama adına oldukça işe yarar bir sistemdir. Kalabalık şehirlerin vazgeçilmez zil sistemleri olarak tercih edilen görüntülü diafon yalnız yaşayan kişiler için ve çocuklu aileler için bilhassa firmamız tarafından önerilmektedir. Bulunduğunuz yere gelen herhangi bir kişi zile bastığında otomatik olarak görüntülü diafon sistemi devreye girer. Bu sistem ile gelen kişinin anlık görüntüsünü görebilir ve konuşma sağlayabilirsiniz. Anlık görüntüye olanak sağlayan bu sistem aynı zamanda sesli görüşmeye de imkân tanır.

 

Zile basılması ile devreye giren görüntülü diafon sistemi 30 saniye içerisinde işlem yapılmaz ise kendiliğinden devre dışı kalacaktır. Ayrıca diafon üzerinde kapı açma kilidi de bulunmaktadır. Bu şeklide binanın dış kapısını emin olduğunuz kişilere güvenle açabilirsiniz. Görüntülü diafon sistemi günümüzde yeni başlayan tüm apartman projelerinin tasarımlarında kullanılmaya başlanmıştır. Hatta görüntülü diafon sistemleri bulunan daireler de müşteriler tarafından daha çok tercih edilme sebepleri arasında yer alır.

Görüntülü diafon sistemleri kapıya gelen kişinin anlık görüntüsünü verme hizmeti dışında geliştirilmiş özellikleri ile başka kullanım alanlarına da sahip çok amaçlı sistemler arasındadır. Firmamız tüm teknoloji ürünlerin alt yapısını sağlama ve geliştirme özelliklerine sahip olarak teknolojiyi profesyonel bir teknik ekip desteği ile birleştirir. Örneğin görüntülü diafon sistemine sahipseniz daireler arası görüşme, güvenlik görevlisi ve kapıcı ile görüşme sağlayabilirsiniz. Ankara zil sistemi kapsamında görüntülü diafon sistemini birçok yapıya uygulamış ve yüksek derece memnuniyet almış bulunmaktayız.

 

 1. IP Görüntü Diafon Sistemleri: Görüntülü diafon zil sistemlerinin günümüzde en sık tercih edilen yaşam alanı güvenlik araçları arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Artan hırsızlık vakaları ve yaşam alanlarının güvenliğini sağlamak adına büyük önem taşıyan görüntülü diafon sistemleri geliştirilmiş yapısı ile kapınıza gelen kişiyi görmeniz dışında birçok fonksiyonel özellik eklenerek geliştirilmiştir. Firmamız Ankara zil sistemi alanında tüm teknolojik şartlara sahip diafon sistemleri üretimini sağlayabilmektedir. IP görüntü diafon sistemi daireler arası konuşma ve konuşma süresini uzatabilme özelliğine sahiptir. Zil çalışlarında otomatik olarak devreye giren görüntülü diafon sistemi anlık görüntü hizmeti sağlarken IP diafon sistemi ile bina çevresindeki farklı noktaların kamera görüntülerini de ulaşmak mümkündür. IP yapı diafon sistemine fonksiyonel olarak birçok özelliği ekleyebilme kapasitesine sahiptir. Firmamız zil sistemleri dışında güvenlik adına her türlü kamera ve uyarıcı sistemleri son teknolojik şartlarda üretilme özelliğine sahiptir. Teknolojik ürünler ve sistemler hakkında kaliteli teknisyenlik hizmeti de ürün garantimiz kapsamında yer alır.
 2. Sesli Diafon Sistemleri: Günümüz şartlarında eski veya yeni tüm yaşam ve iş yeri alanları sesli diafon sistemleri ile tanışmışlardır. Geleneksel yapı tarzlarında en çok kullanılan zil sistemleri arasında yer alır. Firmamız bugüne dek Ankara zil sistemi kapsamında sesli diafon sistemlerini birçok yapıya başarılı bir şekilde monte etmiş bulunmaktadır. Firmamız görüntülü diafon sistemlerinde farklı kamera inçlerine ve sesli diafon özelliklerine dair en uygun fiyat ve kaliteli seçenekleri müşteriler ile buluşturur. Sesli konuş özelliğini sağlayan sesli diafon sistemi bas konuş özelliği ile telsiz vazifesi işlemini de yüklenerek yaşam alanınıza gelen kişinin kim olduğunu tespit etmenizi kolaylaştırır. Sesli diafon modelleri arasında en çok tercih edilen Audi modeli ile kaliteli bir sesli iletişim kurulması sağlanır. Bu nedenle en çok tercih edilen modeller arasında yer alan Audi modeli firmamız kalitesi güvencesiyle monte edilir

ankara zil

Ankara Zil Sistemi Fiyatları

Zil sistem, fiyatları sesli, görüntülü ve IP sistemli görüntülü özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Genel sektörde en sık tercih edilen sesli diafon sistemleri yerini şimdilerde görüntülü diafon sistemlerine bırakmıştır. Bir kez ödediğiniz ücretle ömürlük güvenlik hizmeti sunan zil sistemleri fiyat ve performans açısından oldukça tasarruf sağlayan ürünler arasındır. Teknolojik aletlerin kaliteli özellikler taşıması dışındaki en önemli hususlardan birisi montaj ve teknik servis hizmeti alanındaki sağladığı kalitedir. Hizmet kalitesi ile alınan ürünler sizleri oldukça tasarruf ettirecek niteliğe sahiptir. Firmamız Ankara’nın tüm bölgelerinde hem montaj hem de montaj sonrasındaki teknik servis hizmeti ile tercih edilmektedir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ile kaliteli teknik servis hizmetimizden ödün vermeden sektöre hizmet sunmaktayız.

Elektronik olan her ürünün olası arıza durumları ile karşılaşılabilmektedir. Bu durumda arıza talebi aldığımız takdirde mağduriyete sebep vermemek adına her türlü güvenlik sistemleri için kaliteli teknik servis hizmeti ile yanınızdayız.

Kaliteli hizmeti tüm ürünlerinde ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunan firmamız tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemine sahiptir. Toplu ve bireysel alımlarda talepleriniz doğrultusunda sizlere en uygun zil sistemlerine ulaştıran firmamız montaj sonrasındaki hizmeti ile sizlere en iyi fiyat performans hizmetini sunmaktadır. Yaşam alanlarınızdaki güvenliği sağlamak adına her türlü talepleriniz doğrultusunda ürünlerimiz bulunmaktadır. Güvenlik önlemleri ve çözümleri için firmamız ile iletişime geçebilir tüm istek ve taleplerinize kaliteli bir karşılık alabilirsiniz.