Ekim 1, 2022

Dikmen Güvenlik Kamera Sistemleri 2023

dikmen güvenlik kamera sistemleri

İnsanların en temel ihtiyaçlarından birisi de güvenlik ihtiyacıdır. İnsanlık tarihi kadar eski olan bu gereksinim zaman zaman çeşitli şekillerle karşılanmaya çalışılmıştır, yıllar geçse de bu ihtiyaç hiç değişmemiş sadece alınan güvenlik tedbirleri değişmiştir.

Gelişen teknoloji ile birlikte artık günümüzde oldukça farklı güvenlik tedbirleri alınmaktadır, bunlardan ilki karşımıza çıkan güvenlik kamera sistemleridir. Özellikle işletmelerde ve evlerde karşılaştığımız güvenlik kamera sistemleri mekânın hem iç hem dış hem de çevre güvenliğini sağlamakta, belli bir denetim ve kontrol sunmaktadır.  Bunun için de görüntüleme sistemlerinden yararlanılır. 

Su Elektronik olarak güvenlik kamerası ihtiyacı duyan tüm müşterilerimize hizmet sunuyoruz, hizmetlerimiz kapsamında görüntülü diafon, zil sistemleri, akıllı elektronik kilit sistemleri, otomatik kepenk sistemleri, personel takip sistemleri, alarm sistemleri, otogaz sistemleri ve güvenlik kamera sistemleri yer almaktadır.

Sağlamış olduğumuz kamera sistemleri şu an itibariyle piyasada bulunan kaliteli markaların ürünlerinden oluşmaktadır. Bünyemizde bulunan ve tedarik edebildiğimiz tüm markaların güvenlik kamera sistemlerini tek tek inceleyebilir, haklarında çok daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Bu şekilde karar vererek evlerinizi ya da iş yerlerinizi daha güvenli mekânlar haline getirebilirsiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri Çeşitleri Nelerdir?

Şu an itibariyle güvenlik kamera sistemleri satışı olarak firma bünyemizde size tedarik ettiğimiz iki çeşit kamera sistemi bulunmaktadır. Güvenlik kamera sistemleri tercih edilirken çok çeşitli kriterler bulunmaktadır ancak iki ana sistemde çalışan güvenlik kameralarını görebilirsiniz. Firma bünyemizde iki adet güvenlik kamera sisteminin tedarikini gerçekleştirmekteyiz 

  • Ahd kamera sistemi
  • IP kamera sistemi 

Ahd kamera sistemlerine bakarsak analog CCTV altyapısı ile çalışan bu güvenlik kameraları, yüksek çözünürlük denilince akla ilk gelen sistemlerdendir. 2014 yılından beri kullanımda olan bu kameralar bir güvenlik kamerasından beklenilenden çok daha üst düzeyde görüntü sağlamaktadır. 720p ve 1080p çözünürlükteki görüntüleri, Ahd kameralar sayesinde elde edebilirsiniz. Son teknolojinin ürünü olan Ahd kamera sistemleri Güvenlik kamerası sektörünün en önemli üyelerinden birisidir.

Müşterilerimizin talepleri doğrusunda temin ettiğimiz IP kamera sistemleri ise yine oldukça fazla tercih edilen ürünlerdendir. Montaj, kurulum ve güvenlik avantajı ile bu kamera sistemleri, tercih edilen güvenlik kamera sistemleri içinde yer alır. IP kameralar üzerlerinde bulunan küçük sensörler sayesinde görüntüyü anlık bir şekilde yakalar arkasından görüntüyü dijital bir veri haline getirir ve bir network yardımıyla talep edilen tüm kullanıcılara iletir. 

Evlerde Güvenlik Kamerası Kullanımının Avantajları Nelerdir?

Her iki kamera sistemini de firmamız bünyesinde kolaylıkla bulabilirsiniz, ayrıca bu kameralar size oldukça sevilen ve beğenilen markalar ile satılmaktadır, çok daha detaylı bilgi için Su Elektrik müşteri hizmetleri ile iletişim sağlayabilirsiniz. Evinizde ya da iş yerinizde güvenlik kamerası bulundurmanın gönül rahatlığına siz de bir an önce kavuşmalısınız. Güvenlik kamera sistemleri hem evlerde hem de iş yerlerinde oldukça avantajlıdır. 

  • Güvenlik kamera sistemlerinin kötü niyetli insanlar üzerinde her zaman psikolojik bir etkisi vardır. Bu niyetlerini gerçekleştirmek isteyen insanlar, kamera görüntüsüyle bile bu durumdan cayabilir yani kameraların caydırıcılık özelliğini yabana atmamak gerekir.
  • Evinizde veya iş yerinizde her türlü faaliyeti uzaktan da olsa görebilir, hızlı şekilde müdahalede bulunabilirsiniz.
  • Evlerinizde yürütülen her türlü faaliyeti kameralar sayesinde kolaylıkla takip edebilirsiniz. Örneğin, evinizde çocuk bakıcınız bulunuyorsa, çocuğunuzla olan iletişimini, gün içerisinde onunla geçirdiği vakti uzaktan da olsa kolay bir şekilde kontrol altına alabilirsiniz.
  • Evinizde ya da iş yerinizde meydana gelen herhangi olumsuz bir durum için örnek toplamak, kanıt bulmak için kameralardan daha iyi bir sistem yoktur.
  • Evde bulunmadığınız her zamanı izleyebilir, görüntü ve kayıt altına alabilirsiniz. Evinizde oluşabilecek hırsızlık gibi olumsuz durumların önüne bu sayede geçmeniz mümkündür, böyle olumsuz bir durum ortaya çıkarsa da gerekli belgeyi ve bilgiyi ilgili makamlara kameralar sayesinde iletebilirsiniz. 

dikmen güvenlik kamera sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri Neden Önemlidir?

Ankara’nın pek çok ilçesine hizmet sunan firmamız özellikle işletmelerde görülen güvenlik sorunları için makul çözümler üretmektedir. Müşterilerimize bu noktada sunmuş olduğumuz fiyatlar onları zorlamayan ve bütçelerini aşmayan nitelikte olmaktadır. Bu sayede hem kurumsal anlamda hem de bireysel anlamda çok sayıda müşterimiz bulunmaktadır.

Güvenlik kamera sistemlerinin günümüz şartlarında artık bir zorunluluk haline geldiğini söyleyebiliriz. Bu sistemler evlerinizi, işyerlerinizi, alışveriş merkezlerini, sokakları ve caddeleri kontrol altında tutmaktadır. Ülkemizde her sokakta çeşitli kameralarla izlemeler yapılmakta olup huzurun devamı için kamera sistemleri kullanılmaktadır.  

Evlerde ya da iş yerlerinde istenmeyen bir durumun ortaya çıkmasının önüne geçebilmek için kameraların caydırıcı özelliği bulunmaktadır, aynı zamanda oluşabilecek olumsuz durumlarda bu olumsuzluğa sebep olan kişilerin de kolayca tespit edilebilmesi için güvenlik kamera sistemleri bir avantajdır. 

Hangi mekân için olursa olsun, siz de güvenlik kamerası temini için Su Elektrik olarak firmamız ile iletişim sağlayabilirsiniz. Aklınıza gelen her türlü mekâna uygun kamera sistemlerini kaliteli markalar üzerinden satın alabilirsiniz,  daha detaylı bilgi için iletişim numaralarından bize ulaşınız.