Ekim 1, 2022

Etimesgut Güvenlik Kamera Sistemleri 2023

etimesgut güvenlik kamera sistemleri

Değişen teknolojik gelişmeler ile birlikte artık güvenliğimizi de farklı yöntemlerle sağlar olduk.  Evlerde ve işletmelerde ihtiyaç duyulan güvenlik tedbirlerinin yüksek özellikli kameralarla yapılabiliyor oluşu yeni bir durum değildir. Güvenlik kamera sistemleri, ev ve işletme tarzı her türlü mekânın iç ve dış çevre kontörlünün sağlanabilmesi için kullanılan görüntüleme sistemleridir. 

İnsanoğlunun en temel ihtiyaçlarından biri her zaman güvenlik olmuştur. Kendini koruma içgüdüsü yıllarca devam etmiş, bunun için kullanılan yöntemler sadece şekil değiştirmiştir. Ankara’nın pek çok ilçesinde hizmet veren Su Elektronik olarak artık güvenliği müşterilerimiz için sorun olmaktan çıkardık. 

Teknolojik tüm gelişmelerin ışığında hareket ederek en son teknoloji ile ürettiğimiz güvenlik kamera sistemlerini sizlere sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizden gelen olumlu yorumlar ise hep gurur kaynağımız olmuştur. Hem kurumsala hem de bireysel müşteri portföyümüz oldukça kabarıktır. 

Ankara ve Türkiye’de pek çok ilde hem görüntülü diafon sistemleri hem de güvenlik kamera sistemleri üzerinde hizmet veriyoruz. Apartmanlarda görülen güvenlik sorununun önüne geçecek olan bu sistemler, en makul ve en özel fiyatlarla müşterilerimize sunulmaktadır. Güvenlik, alarm, yangın alarmı ve benzeri sistemleri de hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimiz için tedarik ediyoruz. 

Hizmetimiz de kurulum ve montaj kadar bakım ve onarım faaliyetleri de yer almaktadır. Sizlere sunmuş olduğumuz yüksek güvenlikli kamera ve görüntülü diafon sistemlerini kaliteli işçilikle 7/24 destek eşliğinde sunuyoruz.

Güvenlik Kamera Sistemleri Çeşitleri

Güvenlik kamera sistemleri denilince müşterilerimize iki farklı sistem altyapısıyla çalışan kameralar sunuyoruz. Bunlardan ilki Ahd kamera sistemleri olarak bilinir, bir diğeri ise IP kamera sistemleridir. Bu iki güvenlikli kamera sistemini biraz inceleyelim.

Ahd kamera sistemlerinin son teknoloji ile hayatımıza girmiştir. Özellikle sanayileşmenin ve modern bir altyapıya kavuşmanın getirilerinden biri de bu sistemlerdir. Teknolojik gelişmeler hayatımızın her alanında artık kendini fazlasıyla hissettirirken güvenlik sistemleri de bundan nasibini almıştır, teknolojik aletlere ve teknolojik tüm sistemlere gelen yenilenme ile birlikte Ahd kamera sistemleri de hayatımıza girmiştir.

Ahd kamera sistemleri için basit bir tanım yaparsak analog CCTV altyapısını kullanan Ahd kameralar, yüksek çözünürlükte görüntü sağlamaktadır. 2014 yılından sonra hayatımıza giren bu sistem 720p ve 1080p çözünürlükte görüntü sağlayabilir, oldukça gelişmiş bir teknolojinin ürünü olan Ahd kamera sistemleri en son teknoloji ile çalışmaktadır. Biz de müşterilerimize bu sistemi kolaylıkla tedarik ediyoruz. Görüntüyü oldukça net bir şekilde sizlere verebilen Ahd kameralar, müşterilerimiz tarafından daha güvenilir bulunmakta ve sıklıkla tercih edilmektedir. 

Su Elektronik olarak müşterilerimize sunmuş olduğumuz bir diğer güvenlik kamerası türü de IP kamera sistemleridir. IP kameralar üzerlerinde bulunan küçük sensörler sayesinde görüntüyü anlık olarak yakalayarak dijital bir veri haline getirir, arkasından bir ağ yardımıyla talep edilen tüm kullanıcılara iletir. Bu kamera sistemleri için her zaman bir internet bağlantısı şart değildir. 

Güvenlik kameralarını kullanmak istediğiniz her alanda, iş yerlerinde, evlerde, okullarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.  Geniş kullanım alanıyla da IP kameralar oldukça fazla tercih edilmektedir, Su Elektronik olarak size birçok markanın sunmuş olduğu İP kameraları sağlayabiliriz. Montajı, kurulumu çalıştırılması ve yüksek güvenlik sağlaması açısından IP kameralar yüksek teknolojik cihazlar başlığı altında değerlendirilebilir. Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz, hızları odaklanmaları ve güvenlik düzeyleri ile IP kameralar size uzun yıllar hizmet verebilir, farklı alanlarda ve yine farklı zaman dilimlerinde bu kameralardan sıklıkla yararlanabilirsiniz. 

İş Yerlerinde Güvenlik Kamerası Bulundurmanın Faydaları

Güvenlik kameraları şüphesiz ki birçok mekân için artık bir zorunluluktur. İster evinizde ister iş yerinizde bir güvenlik kamerası tercih edebilir ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İş yerlerinde güvenlik kamerası bulundurmanın faydalarını aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

  • İş yerlerinde bulundurulan kameralarla kesinlikle çok daha üstün bir müşteri memnuniyetine sahip olabilirsiniz.
  • Mağaza ya da işlerinizde çıkabilecek olası problemleri kolaylıkla kamera güvenlik sistemleri ile birlikte tespit edebilir ve çözüme kavuşturabilirsiniz.
  • Güvenlik kamera sistemlerinin bir başka artısı da iş yerlerinde oluşabilecek olan hırsızlık vakalarının önüne geçebilmesidir. Caydırıcılık noktasında bir avantaj sağlayan bu sistemler mağazalar ve işletmeler tarafından ger geçen gün daha da sık tercih edilmektedir.
  • İş yerinizde personel denetimi yapabilmek artık güvenlik kameraları sayesinde çok daha kolay olacaktır, özellikle vardiyalı çalışan sistemlerde personelin kontrolü kolaylıkla yapılabilmektedir.
  • Güvenlik sorunlarına uzaktan kolaylıkla müdahale edilebilirsiniz. 

Bulunduğunuz her türlü mekân için kamera tercih ederken dikkat ettiğiniz birçok kriter bulunmalıdır. Görüntü kalitesi, çözünürlük,  gece görüşü, doğa koşullarına olan uyum, dayanıklılık ve daha birçok etken güvenlik kamerası tercihinizi etkiler. Siz de çok daha detaylı bilgiyi firmamız üzerinden talep edebilirsiniz. 

İş yerlerinde ya da evlerde kullanılan güvenlik kamera sistemleri artık günümüzün önemli bir gereği haline gelmiştir. Siz de bu konuda daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, Su Elektronik yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.