Güvenlik Kamera Sistemleri | Ahd Kamera Sistemleri

Ahd Kamera Sistemleri

Samsung logo

Audio Görüntülü Diafon

hilook logo

Mas İnterkom Görüntülü Diafon

dahua logo

Netelsan Görüntülü Diafon

Na.de Görüntülü Diafon

Ahd Kamera Sistemleri

AHD Kamera temel olarak son teknolojinin yansıması olarak değerlendirilebilir. Sanayileşme ve küreselleşmenin izdüşümü olan bu sistem, son derece modern bir yapılanma sunmaktadır. Bilindiği üzere teknolojinin getirmiş olduğu yenilikleri, hayatımızın her alanında fark etmeyiz. Bu noktada genellikle teknolojik aletlere gelen bir yenilenme, AHD kamera gibi sistemleri meydana getirmektedir.

Yukarıda yer alan bilgilerden hareketle belirtmek gerekir ki özellikle telefon, görüntü ve ses sistemleri bu alanda iyice yenilenmekte ve gelişmektedir. Teknolojik gelişmelerden kameralarda nasibini almıştır. Bahsedilen AHD kamera, bu noktada büyük bir önem taşımaktadır. Genellikle televizyonlara uyumlu olarak HD görüntü çekebilme kapasitesi bu ürünlere olan ilgiyi arttırmaktadır.

AHD Kamera Özellikleri

AHD kamera geniş bir özelliği bünyesinde barındıran son teknoloji ürünüdür. Özellikle belirtmek gerekir ki başka bir alt yapıya ihtiyaç duymayıp, CCTV altyapısını kullanan kameralardır. Bununla birlikte 720p ve 1080p çözünürlük kaliteli çekim yapabilme özelliğine sahiptirler. Bu noktadan hareketle gelişmiş teknoloji alt yapılı bir kameralar grubuna dahil olmaktadır.

AHD kamera sistemi, Su Elektronik bünyesinde elde edebileceğini oldukça önemli bir mekanizmadır. Aynı zamanda bu sistem bilinen geleneksel analog sistemler ile aynı mantıkta çalışmaktadır. Görüntüyü net bir kaliteyle sunması ve ekonomik bir sistem özelliği taşımasından dolayı tercih edilen kamera tiplerindendir. Bu bağlamda tereddüt etmeden bilgi alabilirsiniz.

Genel tanımıyla Analog High Defination kameralar gecikme ve kayıplara neden olmayan kamera çeşitlerindendir. Bu bağlamda koaksiyel kablo üzerinden yaklaşık 500 metreye varan HD kaliteli görüntü aktarımı yapabilen bir teknolojidir. Teknolojinin geldiği noktaya paralel olarak uyum sağlayan firmamız, Hikvision, Samsung, Dahua, Hilok gibi markaların satış noktası olarak tanımlanmaktadır.

Yukarıda yer alan markaların ürettiği AHD kamera sisteminin çalışma mantığı da normal güvenlik kameraların çalışma mantığına çok benzemektedir. Temel olarak belirtmek gerekir ki görüntüleme sensörlerinin aldığı görüntü koaksiyel kablo üzerinden görüntü sinyal işlemcisine gönderilir.

Tüm bilgilerden hareketle geniş kullanım alanı olan AHD kamera sistemi, bünyemizde bulunan markalar ile piyasaya sunulmaktadır. Bu markalara ve firmamıza güvenerek ilerleme sağlayabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.