Otogaz Sistemleri

Otogaz Sistemleri

Otogaz Sistemleri

Otogaz Sistemleri - Atiker | Lavoto | Prins | Albien

Otogaz Sistemleri

Otogaz sistemleri konusuna değinmeden önce aklınızda yer alan tüm soru işaretlerine bir cevap bulmaya çalışacağız. Bu noktadan hareketle belirtmek gerekir ki otogaz sistemlerinin ortaya ilk çıktığı dönemden bugüne kadar birçok farklı LPG dönüşüm sistemi teknolojisi kullanılmıştır. Bahsedilen bu oluşumların arasında uzun bir süre sıralı sistem LPG önemini korumuştur.

Su Elektrik olarak yer aldığımız bu süreçte karbüratörlü sistemlerden sonra kullanılmaya başlanan bu sistemde özellikle Sıralı Sistem fiyatları ile sektörde yerini korumaya devam etmekteyiz. Belirtmek gerekir ki piyasada bulunan otogaz sistemleri içerisinde kullanılan teknolojiler sırası ile Karbüratörlü LPG Sistemleri, Sıralı Sistem LPG ve Direkt Enjeksiyonlu LPG şeklindedir.

Geniş bir kullanımı bulunan otogaz sistemlerinin markaları olan; Atiker, Lavoto, Prins, Albien ürünlerinin firma olarak satış noktasını oluşturmaktayız. Özellikle LPG olarak bilinen Sıvılaştırılmış Petrol Gazı (Liquified Petroleum Gas), bütan ve propan gazlarının karışımı da bu noktada bilinmesi gerekenler arasında yer almaktadır. Temel olarak ham petrol damıtılırken, parçalanması sırasında ya da doğal gaz yataklarından elde edilir.

Otogaz Sistemleri Nedir?

 

Otogaz sistemleri, geçmişten günümüze kadar ortaya ilk çıktığı ilk dönemden bugüne kadar birçok farklı LPG dönüşüm sistemi teknolojisi kullanılmıştır. Bahsedilen bu durumların arasında uzun bir süre sıralı sistem LPG önemini korumuştur. Su Elektronik olarak Atiker, Lavoto, Prins, Albien markalarını siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bilindiği üzere LPG, bütan ve propan gazlarının karışımıdır. Günümüzde evlerde, mutfak ve banyolarda aynı zamanda yaşamın her alanında ihtiyaç duyulmaktadır. Otogaz sistemleri konusunda sektörde ye aldığımız süre zarfında kaliteli ürünler temin ederek kullanıcılarımızın memnuniyetini sağlamaktayız.

Yukarıda yer alan bilgilerden hareketle normal şartlarda LPG renksizdir ve kokusuzdur. Bununla birlikte yanıcı ve parlayıcı özelliğe sahiptir. Tamda bu sebeple gaz kaçaklarının fark edilmesi için rafineri tarafından özel bileşiklerle kokulandırılmıştır. Su Elektronik olarak otogaz sistemleri noktasında geniş bir marka skalası sunmaktayız. Bu noktadan hareketle kendi tercihlerinize paralel olarak donanımlı bir çalışma sağlayabilirsiniz. Otogaz sistemleri için firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgiye sahip olabilir ve gerekli detaylara sahip olabilirsiniz.