Sesli Diafon Sistemleri

Sesli Diafon Sistemleri

Audio Görüntülü Diafon

Audio Görüntülü Diafon

Mas İnterkom Görüntülü Diafon

Mas İnterkom Görüntülü Diafon

Netelsan Görüntülü Diafon

Netelsan Görüntülü Diafon

Na.de Görüntülü Diafon

Na.de Görüntülü Diafon

Nts Görüntülü Diafan

Goksu Görüntülü Diafon

Göksu Görüntülü Diafon

Sesli Diafon Sistemleri

Sesli diafon sistemi; son dönemlerde güvenlik kaygılarının artmasına paralel olarak sıkça tercih edilmeye başlamıştır. Özellikle iş yeri ve apartmanlarda sesli iletişimi sağlamak için kullanılan dahili konuşma sistemine verilen ad olarak tanımlanabilir. Sesli diafon ilk etapta kapının ardında yer alan kişinin kim olduğunu analiz eden muazzam bir sistemdir. Bu konuda da Su Elektronik olarak sizlere en iyi markaları sunarak bir memnuniyet sağlamaktayız.

Sesli diafon sistemli genel bir tanımla, bas-konuş prensibiyle çalışan bir telsiz gibi düşünülebilir. Bahsedilen bu sistem genellikle tüm yaşam alanlarında kullanılan son derece konforlu bir üründür. Kapınızı çalan kişinin kim olduğu konusunda bir bilgi almanızı sağlayan ve yabancılara kapıyı açmamanızı sunan bu sistem, özellikle güvenlik kaygılarını oldukça azaltmaktadır.

Sesli diafon çalışma prensibi temelde merkez diafona bağlı şube diafonlar aracılığıyla gerçekleşir. Belirtilen bu konuşma ünitesi üzerinde bulunan butona basıldığında konuşma durumuna geçilir. Bu durum sonrasında ise buton bırakıldığında ise dinleme durumuna geçilir. Kullanıcılar arasında tek yönlü bir iletişim ağı oluşturan bu sistem, güvenilir bir sistem sunacaktır.

Temel olarak konuşmanızın sona ermesinden sonra otomatik olarak kapanan sesli diafon, kimi zaman yeterli gelmeyebilir. Bu konuda daha gelişmiş görüntülü diafon tercih etmeniz faydalı olacaktır.

Diafon modelleri arasında en çok tercih edilen Audio modeli, Su Elektronik olarak firmamız dahilinde satışa sunulmaktadır. Bu noktada sizler için memnuniyet sağlayacak ürünleri piyasaya sunduğumuzu belirtmek isteriz. Bu durumun yanı sıra sesli diafon kullanım yerine (iş yeri, apartman, taksi durağı vb.) ve ihtiyaca göre çeşitlilik gösterebilmektedir.

Yukarıda yer alan bilgilerden hareketle özellikle apartman diafonlarında, daireler arası ve kapıcı arama temel işlev olmakla birlikte daha gelişmiş diafon çeşitlerinde kapı otomatiği kontrolü, yangın alarmı çalıştırma ve görüntülü konuşma özellikleri vardır.

Temel olarak neye ihtiyacınız olduğunu tanımlayarak bir seçim yapmanız gerekecektir. Bu seçimlerin başında gelen Su Elektronik sizler için uzun ömürlü sistemler sunmaktadır. Her ne olursa olsun güvenilir bir firma ile çalışma sağlamak her fırsatta faydanıza olacak bir adımdır. Bizimle iletişimde kalın.