Ip Görüntülü Diafonlar

Ip Görüntülü Diafon Sistemleri

Ip görüntülü diafon, adından da anlaşıldığı üzere görüntülü bir mekanizma sistemi sunmaktadır. Peki, bu sistem nasıl ilerlemektedir? Şöyle ki son zamanlarda artan güvenlik kaygıları ve hırsızlık vakaları dolayısıyla, görüntülü bir diafon ihtiyacı daha da artmaktadır. Bu bağlamda Su Elektronik Olarak çalışma sağladığımız bu piyasada görüntü kalitesi yüksek bir diafon sistemi tasarlamaktayız.

Yukarıda bahsedilen IP görüntülü diafon sistemi özellikle ev, apartman, rezidans, iş yeri, iş merkezi gibi yaşam alanlarında güvenliği sağlamak için son derece gereklidir. Genel olarak kapının ardında yer alan bireylerin kim olduğunu analiz etmek ve ona göre bir ilerleme sağlamak için oldukça önemlidir.

IP görüntülü diafon kullanımı son zamanlarda günden güne yaygınlaşmıştır. Bu durumun temel sebebi kişilerin daha rahat ve güvenli bir ortamda yaşama isteğinden kaynaklıdır. Bilindiği üzere kapı zillerini çalan kişiler her zaman beklediğiniz kişi olmayabiliyor. Bu durumu ortadan kaldırmak ve donanımlı ve başarılı bir güvenlik mekanizması belirlemek için Su Elektronik daima hizmetinizde.

IP Görüntülü Diafon Sistemi

 

Yaşam alanlarınıza gelmek isteyen herhangi bir kişi zile bastığında otomatik olarak görüntülü diafon sistemi devreye girer. Bu durum ise sizlerin karşı taraf ile bir iletişim kurmanızı doğrudan sağlayacaktır. Bahsedilen bu görüntülü mekanizma, bulunduğunuz yerdeki monitöre kişinin zile basmasıyla beraber görüntüsünün iletilmesini sağlayacaktır.

Yukarıda yer alan ilk etap sonrasında yer alan görüntü iletimiyle beraber kapıdaki kişi ile sesli olarak iletişim kurmak da mümkündür. Hem görüntülü hem de sesli iletişime olanak sağlayan bu sistem aynı zamanda kapı otomatiğini açmaya da izin verir. Bazı durumlarda ise kapıyı açmamanızı sağlar ve olumsuz durumlardan kurtulmanıza olanak sağlanır.

Tüm bilgilerin yanı sıra IP görüntülü diafon sistemlerinin gelişmiş bazı özellikleri de bulunmaktadır. Belirtilen bu özelliklerden biri apartman görevlisi, kapıcı veya güvenlik personeli ile görüntülü diafon sistemi aracılığıyla iletişim kurmanın sağlanmasıdır. Aynı zamanda bulunduğunuz bina içerisindeki farklı kamera açılarından görüntüleri de kendi monitörünüz üzerinden izleyebilirsiniz.

Su Elektronik olarak web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçerek ürünler hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.