Akıllı Elektronik Kilit Sistemleri

Akıllı Elektronik Kilit Sistemleri

Merter

Merter Akıllı Elektronik Kilit Sistemleri

teknim logo

Teknim Akıllı Elektronik Kilit Sistemleri

Novacom Akıllı Elektronik Kilit Sistemleri

Akıllı Elektronik Kilit Sistemleri

Akıllı elektronik kilit sistemleri son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir diyebiliriz. Bu noktadan hareketle kapıları açmak için kullanılan yaygın anahtar kullanımı son zamanlarda yerini yenilikçi sistemlere bırakmaktadır. Bahsedilen bu sistem sayesinde giriş çıkışı denetlemek hem daha kolay hale gelir hem de anahtar arama derdinden sizi kurtarmış olur.

Akıllı elektronik kilit sistemleri Su Elektronik olarak firmamız aracılığıyla piyasaya sunulmaktadır. Temel olarak kartlı, parmak izi okuyuculu olmak üzere pek çok farklı kilit sistemi bulunmaktadır. Akıllı elektronik kilit sistemi, anahtar kullanmak yerine parmak izi ya da manyetik şekilde kapıyı açabilmenizi sağlayan chipler kullanılmaktadır. Bu chipler kolay ve konforlu bir kullanım sağlamaktadır.

Akıllı elektronik kilit sistemler,  kilide tanımlanan chip ile manyetik şekilde bağlantı kurarak çalışma sağlamaktadır. Bu çalışma sayesinde kolay bir sisteme sahip olacaksınız diyebiliriz. Akıllı elektronik kilit sistemlerinin bünyesinde pek çok farklı seçeneği bulunmaktadır. Bu noktada markalardan bahsetmek faydalı olacaktır.

  • Merter
  • Teknim
  • Novacom

Yukarıda yer alan markalar sizlere Su Elektronik vasıtasıyla sunulmaktadır. Bu bağlamda geniş ürün yelpazesine sahip bu sistemde ürünlere göre sahip olduğu fonksiyonlar ve çalışma prensibi değişkenlik gösterebilir. Taleplerinize ihtiyacınıza ve kendi kullanım tercihlerinize uygun bir ürün bulmanız mümkündür.

Akıllı Elektronik Kilit Sistemleri

 

Akıllı elektronik kilit sistemi kullanıcılara birçok fayda sunmaktayız. Belirtilen bu fayda ve özelliklerin en başında gelen anahtar taşıma zorunluluğunuzun olmaması büyük bir önem arz etmektedir. Genellikle araba, ev ve iş yeri anahtarı derken anahtarlığınızda her gün ev anahtarını bulmak vaktinizi alabilir. Su Elektronik ile elde edeceğiniz anahtar ile kilit açmanın yanı sıra bu sistemde kilidi açmanız yalnızca 2 saniye sürer. 

Kilit Sistemi, anahtara ihtiyaç duymadan uzaktan kumanda, parmak izi ya da telefon uygulamanızdan kilidi açmanıza uygun bir plan sunmaktadır. Bu sistem sizlere donanımlı bir yapılanma meydana getirecektir.

Chip anahtar ya da parmak izi ile eşleşerek kilit açılan bu sistemler, firmamız bünyesinde satışa sunulmaktadır. Merter, Teknim, Novacom anahtar kilit sistemlerine sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.